Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Як ефективно економити

Як ефективно економити
Останнім часом українці стали економнішими через стрімке зростання цін. Проте жителі багатьох країн не менш скрупульозні в питанні економії коштів.
Незважаючи на економічне зростання, в Південній Кореї прийнято на всьому економити, оскільки корейці є економною нацією. Головним принципом в питанні економії є розподіл витрат на різні рахунки. Левова частка доводиться на освіту і не у кожної корейської сім'ї є можливість забезпечити своїм дітям вищу освіту.
Корейці, як правило, відкладають на окремий рахунок близько трьохсот доларів, які йдуть на продукти харчування і похід в ресторан. Причому відвідування ресторану усім сімейством є національною традицією. Якщо на цьому рахунку гроші закінчуються, то корейці відмовляться від ресторану, оскільки кошти, які були відкладені на інші витрати, вони чіпати не будуть.
Комунальні послуги також оплачуються із спеціального рахунку, який кожен місяць в обов'язковому порядку поповнюється. У літній період витрати на комуналку нижчі, проте гроші все одно відкладаються, щоб сплатити дорожчі послуги взимку.
На продуктах харчування тут прийнято економити завдяки покупкам через інтернет або на опті. Також якщо ви будете постійним клієнтом певних магазинів, то отримаєте істотну знижку. Для таких покупців тут покладається знижка в 20 відсотків.
Відпочивають і подорожують жителі Південної Кореї також економно. Найчастіше корейці відпочивають в межах своєї країни і обов'язково усією сім'єю або великою компанією. Так можна заощадити на житлі, підтримати вітчизняну економіку і поліпшити стосунки.

Опубликовано: 09.05.2015 11:03

Как эффективно экономитьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia