Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

На веслах з України до Австралії

На веслах з України до Австралії
Українському мандрівникові Олегу Ткаченко доведеться перетнути чотирнадцять морів, щоб здійснити свою мрію. Запорожець планує добратися на човні від знаменитого острова Хортиця до берегів Австралії. Для цього мандрівник розробив креслення судна, яке будуватиметься на верфі в Лондоні.
Маршрут в дев'ятнадцять тисяч кілометрів починається від острова Хортиця і тягнеться до австралійського Брисбена. Всього подорож повинна тривати близько 360 днів. Варто відмітити, що Олег не є спортсменом. Раніше він працював на АЕС.
За словами мандрівника, він має намір зупинятися в кожному порту на своєму шляху і розповідати про Україну, про те, як українці зараз борються за свою свободу. Щотижня Ткаченко планує інформувати про подробиці своєї подорожі, яку він має намір присвятити своєму ювілею. Очевидно, в одному з далеких портів Олег відсвяткує своє п'ятидесятиріччя.
Щоб про його проект дізнались якомога більше людей, Ткаченко створив в соцмережі сторінку, через яку він спілкується з журналістами і підприємцями. Оскільки проект досить таки дорогий, то фінансова підтримка з боку дуже згодиться. Гроші потрібні не лише для того, щоб побудувати човен. Ще треба закупити спорядження і спеціальні продукти, сплатити страховку і цілий перелік дозволів для безперешкодного входу в порти, які будуть на маршруті.
Фахівці з Лондона, які через тиждень приступлять до будівництва човна, вважають скромним бюджет Олега. Оскільки замість 120 тисяч євро, які українець планує витратити на свою подорож, англійці називають суму в один мільйон євро для подібного морського переходу.

Опубликовано: 21.04.2015 21:12

На веслах из Украины до АвстралииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia