Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Хочете бути сталкером?

Хочете бути сталкером?
Чорнобильська зона притягує увагу "чорного" туриста з усіх куточків світу, так пише одна з британських газет. Зростаюча популярність цього місця зробила із зони відчуження ЧАЕС туристичний хіт.
Місце, де сталася ядерна аварія світових масштабів, стало одним з самих відвідуваних. Не дивлячись на те, що зона закрита, все ж для короткочасних візитів є виключення. Така подорож безпечна, проте дозвіл на нього можна узяти тільки через приватний тур. Такі тури ретельно контролюються. На шляху мандрівників встановлені декілька пунктів контролю, де вони зобов'язані пред'явити свої документи. Як тільки відвідувачі потрапляють на територію самої зони, їм категорично забороняється доторкатися чого-небудь. До того ж тут заборонено вживання будь-яких напоїв і продуктів харчування. Як тільки туристи покидають територію АЕС, їх перевіряють на радіоактивний рівень.
Відмітно, що в Чорнобилі можлива і ночівля, проте для подібних турів відсутні відповідні умови. Нові готелі доки не побудовані, а старі готелі можуть похвалитися лише косметичним ремонтом, проте цього недостатньо.
Також британське видання повідомляє, що лідером за популярністю серед відчайдушних туристів стала Прип'ять, її називають ще містом-примарою.
Проте варто знати про те, що ЧАЕС все ще експлуатується і її повна зупинка запланована на 2028 рік.
Після того, як Чорнобиль потрапив в список самих екзотичних місць, туристи з різних країн, подавивши в собі страх перед радіацією, стали відвідувати зону відчуження.

Опубликовано: 23.04.2015 23:53

Хотите быть сталкером?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia