Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Жителі України не можуть відпочивати за кордоном

Жителі України не можуть відпочивати за кордоном
На думку експертів, Україна повинна приступити до розвитку власного туристичного ринку.
Відпочинок за кордоном різко подорожчав із-за стрімкого падіння вітчизняної гривни. Якщо в минулому сезоні завдяки путівкам, що горять, українцям було по кишені відпочити на турецькому узбережжі або в єгипетських готелях, то сьогоднішні ціни відлякують потенційного курортника. Окрім цього, небезпека зниження попиту змушує операторів істотно скоротити кількість замовлень на чартери. Тому цього літа навряд чи туристам пропонуватимуться тури, що горять.
На думку фахівців, цього року в списку витрат середньостатистичного українця відпочинок стоятиме на останньому місці. Оскільки основні витрати йтимуть на продукти і одяг і інше.
Якщо минулого року для сім'ї, чий щомісячний прибуток складав приблизно десять тисяч гривень, сміливо можна було дозволити собі подорож за кордоном. Та велика частина з них цього літа візьметься за пошуки альтернативи на українських курортах.
Багато вітчизняних турфірм передбачають можливість підвищення попиту на відпочинок в південних областях України і Карпатах.
У великих зарубіжних операторів також прокинувся деякий інтерес до туристичних місць України. Тому вони до асортименту своїх пропозицій поступово додають і подорожі по нашій країні. На жаль, туристичний ринок України не може похвалитися такими великими операторами, які б могли забезпечити бажаючих різноманітними і якісними турами. Для цього потрібна нова інфраструктура.

Опубликовано: 18.04.2015 17:31

Жители Украины не могут отдыхать за границейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia