Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Європейська архітектура в Україні

Європейська архітектура в Україні
Виявляється для того, щоб відчути себе у Відні або Баварії можна і в межах України. І для того, хто не може собі дозволити сьогодні зарубіжну поїздку, можна запропонувати вітчизняні аналоги пам'яток з європейської архітектури. Архітектура в Чернівцях вражає своєю схожістю з чарівними будівлями у Відні, оскільки це місто найбільш відповідає принципам забудови столиці Австрії. Оскільки раніше був австро-угорським і архітекторами багатьох старовинних будівель були майстри, чиї роботи і до цього дня прикрашають вулиці Вени.
У Львові можна знайти місця, які нічим не відрізняються від Баварії.
Для мандрівників, які приїжджають в Німеччину, турфірми пропонують проїхати по "Романтичній дорозі". Це багатокілометровий маршрут у Баварії, уздовж якого розташована велика кількість замків. На Львівщині є його аналог, проте, він дуже короткий. Це "Золота підкова", яка об'єднує декілька замків і фортець.
У Києва і Кракова є багато спільного. Обидва ці міста були побудовані на пагорбах. Кожен має власне казкове чудовисько. Під Києвом мешкав Змій Горинич, а на околиці Кракова наводив жах Живоглот. Єврейська культура і традиції, які збереглися на Подолі в Києві, перекликаються з особливостями Казимежа в Кракові. Якщо проїхати трохи убік від цього польського міста, то можна потрапити в абатство, яке належить ченцям-бенедиктинцям. Цей орден відрізняється своєю товариськістю, і його ченці дозволяють відвідувачам гуляти галереями і залами монастиря. Схожий монастир знаходиться в Тернопільській області в селі Язловец. Варто відмітити, що це місце є єдиним в Україні такого роду.

Опубликовано: 16.04.2015 13:11

Европейская архитектура в УкраинеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia