Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Українське полісся - саме безлюдне місце України

Українське полісся - саме безлюдне місце України
На північний захід від Києва розкинулися дрімучі ліси, куди із задоволенням вирушають етнографи. У узбіччя доріг тут нерідко можна побачити хрести, які означають місця, де стояли фігури язичницьких богів. У тутешніх селах і до цього дня жителі відмічають навесні свято, присвячене русалкам. А по визнанню лінгвістів тут говорять на діалекті, який найбільш схожий з розмовною промовою часів Київської Русі.
Місцеві стверджують, що історія Змія Горинича почалася саме в селі Горинь, в околицях якого народилося це чудисько. Тутешні місця визнані самими безлюдними серед українських земель, оскільки по щільності населення вони наближені до сибірської тайги.
Коростень має тисячолітню історію і колись своїм багатством і військовою потужністю ніскільки не поступався Києву. Траплялося так, що київські князі платили данину місцевим древлянам.
Ровесником Києва є Овруч, де перша церква була побудована князем Володимиром. Проте древня будова не витримала численних набігів і рухнула. Встояв лише фрагмент стін, які були складені з особливої цеглини, куди додавали місцевий червоний кварцит.
Для туристів тут будуть цікаві річкові величезні валуни, які називаються "Баранячими лобами". На території діючого монастиря розташовані будови зовнішнім виглядом схожі на теремки, які прийшли з казки. Проте це келії, які були побудовані в стилі модерн. Реставрацією місцевого храму займався архітектор, який створив мавзолей Леніна.

Опубликовано: 07.04.2015 23:36

Украинское полесье – самое безлюдное место УкраиныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia