Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Хорватія б'є рекорди по кількості туристів

Хорватія б'є рекорди по кількості туристів
Усім прихильникам популярного серіалу "Гра престолів" добре відомі подробиці зйомок і місця, де працюють знімальні команди. Одним з таких місць стала Хорватія. Минулого року в цю країну стрімким потоком кинулися туристи з усіх куточків світу. Цим вони забезпечили туристичному бізнесу країни високі показники, залишивши тут більше семи мільярдів євро, що не могло не порадувати хорватського міністра по туризму. Він заявив, що згода на проведення зйомок мега популярного серіалу дала свій позитивний результат і зараз спостерігається стрімке зростання туристичного потоку в Хорватію.
Нагадаємо, що трансляція п'ятого сезону починається в середині квітня і велика частина зйомок проводилася саме в Хорватії. Знімальну групу зацікавив популярний Дубровник, відомий багатьом Спліт, розкішна природа національного парку Крка.
За словами мера Дубровника, він сподівається, що його місто завдяки "Грі престолів" стане таким же популярним серед туристів, як і Нова Зеландія. Популярність цієї країні, як відомо, принесли зйомки культового "Володаря кілець".
Варто відмітити, що мер Дубровника всіляко сприяв кінематографістам. Він з легкістю давав дозвіл на закриття місцевих пам'ятників архітектури, щоб ніщо не заважало знімальному процесу. Проте його рішення не стали перешкодою для фантастичного прибутку від туризму. Згідно з деякими даними, місто отримало на 10 мільйонів доларів більше ніж до зйомок "Гри престолів".

Опубликовано: 09.04.2015 22:51

Хорватия бьет рекорды по количеству туристовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia