Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Чорногорія підкорює серця туристів

Чорногорія підкорює серця туристів
Останні роки все більше туристів зупиняють свій вибір на курортах Чорногорії. Невелика, але дивовижна держава притягає первозданністю природи, змішенням культур і релігій, пишністю різноманітних пейзажів. Тут прийде в захват навіть найвимогливіший мандрівник.
Величезна берегова лінія, яка досягає 300 кілометрів, надає відпочивальникам пляжі найрізноманітніших видів. Тут є і пісок, і галька, і кам'янисті поверхні.
Численні гори і сплав по річці задовольнять вимогливість тих, хто любить активний відпочинок.
Любителям відпочинку серед засніжених вершин припаде до душі гірськолижний курорт Колашин або Жабляка. Для тих, хто прагне поповнити свої історичні знання, пропонується відвідати древні замки, монастирі і музеї.
Головною пам'яткою Чорногорії є Будва. Це історичний центр і морське місто.
Сімейним парам підійде дивовижний пляж тихого і затишного Бечичи. Прекрасні пейзажі і відмінний піщаний пляж в містечку Сутомор дозволять насолодитися відпочинком. Для тих, хто любить гуляти по ботанічному саду і любить палаци, радимо відправитися у Бар. З цього портового містечка ходить пором в сусідню Італію, де можна з користю прогулятися по модних бутиках.
Відпочинок в Чорногорії доступний усім. І тим, хто подорожує самостійно, і сім'ям з маленькими дітьми, і хто віддає перевагу шумним компаніям. Ця дивовижна країна готова прийняти будь-якого туриста.

Опубликовано: 04.04.2015 22:52

Черногория покоряет сердца туристовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia