Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Поїздка в Кембрідж

Поїздка в Кембрідж
Хто з нас, прочитавши добрий англійський детектив, не мріяв відвідати Англію? І особливо Лондон. А той, хто був студентом або зараз вчиться, напевно, не раз хотів опинитися в Кембріджі. Побути студентом одного з престижних учбових закладів світу хоч би на один день.
У Кембрідж з Лондона можна добратися потягом, вагони якого відрізняються своїм суперкомфортом. Здається, що за таких умов можна подрімати годинку в дорозі. Ні в якому разі. Класичний англійський пейзаж і стада гарненьких овечок не дають відірватися від вікна потягу.
Від вокзалу до центру міста всього декілька кілометрів. Так що замість таксі можна узяти напрокат велосипед або пройтися пішки.
В якості туриста можна відвідати найстаріші кембріджські коледжі. Всього за 1,5 або 5 фунтів ви оглянете готичну капелу, старовинну бібліотеку, яку
 відвідало рекордна кількість лауреатів Нобелівської премії, дивовижні сади і галереї. Проте Кембрідж - це не лише його знамениті коледжі. Тут приємно побродити по старовинних вулицях, милуючись архітектурою, яка така знайома з англійських класичних романів. Будинки викладені з червоної цеглини, дерев'яні двері прикрашені химерним різьбленням, гостроверхі дахи, вічнозелений живопліт. Усе це діє на мандрівників як гіпноз і примушує забути про дійсність.
Місцеві студенти розважають туристів, катаючи їх на так званих гондолах по річці Ким. Це додатковий заробіток для молодих людей, які поїздку на гондолі супроводжують цікавими оповіданнями із студентського життя Кембріджа. Але найчастіше від них можна почути історію міста.
Також можна відвідати місцеві паби, в яких готують просту смачну їжу.

Опубликовано: 30.03.2015 11:19

Поездка в КембриджВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia