Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Українські туристи вибирають турецький напрям

Українські туристи вибирають турецький напрям
Туреччина займає шосте місце за популярністю серед мандрівників зі всього світу. Щорічно ця країна притягає все більше і більше іноземних туристів. Тільки за минулий рік туристичний потік збільшився більше ніж на п'ять відсотків. Лідером по відвідуваності іноземцями став Стамбул, за ним йде Анталія. Максимальне число відвідувань пам'яток і курортів цієї гостинної країни показали туристи з Німеччини і Великобританії. Не відстають від них і російські відпочивальники.
Незважаючи на те, що загальна кількість тих, що виїжджають на відпочинок з України помітно скоротилося минулого року, Туреччина не втрачає лідерських позицій по відвідуваності її українцями. Збільшення турпотоку з нашої країни в Туреччина за минулий рік на 13 відсотків говорить саме за себе. Найпопулярнішим місцем для наших співвітчизників в 2014 році стали пляжі Анталії.
Популярним серед українських відпускників вважається також Стамбул. Економічна і політична ситуації не змогли вплинути на вибір українців. За деякими даними відвідуваність цього міста в 2014 році зросла більш ніж на 4 відсотки в порівнянні з попереднім роком.
Популярність Стамбулу росте не лише серед туристів, але і серед тих, хто бажає придбати тут нерухомість. Турецьке місто стало другим у світі по привабливості для придбання житла. Багато іноземців прагнуть купити тут житло після виходу на пенсію або для сімейного відпочинку.
Також притягають турецькі курорти і любителів активного відпочинку. Спортивний туризм стає однією з основних цілей відвідування Туреччини.

Опубликовано: 26.03.2015 19:52

Украинские туристы выбирают турецкое направлениеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia