Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Туристичні поїздки в Чорнобиль

Туристичні поїздки в Чорнобиль
У сучасному світі назва Чорнобиль знайома кожному. Його знають всередині країни і далеко за її межами. Небезпека, яку таїть у собі кожна атомна станція, стане трохи зрозумілішою, коли своїми очима побачиш те велике зло, яке сталося і яке продовжує відлунюватись в Україні. Все більш популярними стають туристичні тури в Чорнобиль, щоб не тільки за підручниками історії побачити всю історію, а й пройтися по тих місцях, побачити технічні пам'ятники, безпосередньо станцію. Минуло стільки років, але на тій землі так ніхто і не живе.
Людина зможе краще зрозуміти радіацію в цьому турі, принцип її дії, дізнається способи боротьби з нею, що є не зайвим практичним досвідом, адже у світі є й інші джерела радіації. В Україні досі функціонує безліч атомних електричних станцій. Практика показує, що впевненими не можна бути ні в чому. Більш детальну інформацію про маршрут, вартості Chernobyl tour і т.д. ви можете дізнатися у організаторів. Можуть бути незначні відмінності, тому при виборі туристичної компанії перевірте, щоб вас все влаштовувало.
У поїздку береться сучасне технічне обладнання, лічильники Гейгера, щоб перевірити кожного на наявність радіаційних елементів. Зроблено все це для вашої безпеки. Завжди краще взяти з собою легкі предмети одягу на випадок, якщо до вашої щось причепиться радіаційне або ви випадково забруднитеся. Сувеніри привезти з цієї зони відчуження не вийде. Фахівці порадять вам і не прагнути до цього.
Якщо у вас є певний страх перед цим місцем, то такий тур допоможе впоратися з ним, зрозуміти суть, знайти шляхи боротьби, щоб відчути себе в безпеці. Якщо страх панічний, то необхідно повідомити про це супроводжуючих або відмовитися від поїздки.
Прогулянка містом Прип'ять, яке покинуте усіма, екскурсія в Саркофаг Чорнобильській АЕС розставить багато що по місцях. Якщо ви приділите цьому туру кілька днів, то навіть зможете поспілкуватися з тими людьми, які поступово почали повертатися самостійно на цю занедбану землю. Вони живуть набагато далі, ніж місце трагедії, але на тій землі, яка офіційно вважається мертвою і зараженою. Можна навіть провести ніч в готелі міста Чорнобиль, яку ви запам'ятаєте надовго.
Загалом варто відвідати хоч раз подібний тур, щоб дізнатися історію ближче. За кордоном подібні тури користуються популярністю вже багато років, але все активніше ці тури стали з'являтися і на Україні. Хоча б один день для індивідуальної поїздки виділити можна.

Опубликовано: 30.03.2015 11:24

Туристические поездки в ЧернобыльВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia