Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Куба стає місцем паломництва туристів

Куба стає місцем паломництва туристів
Завдяки новині про те, що США мають намір відновити дипломатичні стосунки з Кубою, тих що бажають придбати квитки на острів Свободи стало в 2,5 рази більше. Після того, як між офіційним Вашингтоном і Гаваною встановилося деяке поліпшення в стосунках, в пресі стали з'являтися натяки на масовий наплив американських туристів на Кубу. Тому мандрівники зі всього світу стали заздалегідь бронювати авіаквитки в цей, колись забутий райський куточок.
Внаслідок різких послаблень санкцій для кубинських підприємців і відкриття тут посольства США, аналітики пророкують повернення американського бізнесу на Кубу. А тому незабаром на острів хлинуть масовим потоком і всюдисущі туристи з Америки. Легко впізнанні і популярні мережі фастфуду і магазини від світових брендів притягне тих хто бажає відпочити на новому місці із звичним комфортом.
Очікуваний наплив американців на карибський острів спровокував інтерес до нього туристів зі всього світу. Варто відмітити, що їх бажання цілком зрозумілі. Вони хочуть тут відчути ту автентичну атмосферу, яку вам ніде не знайти і яка ще не встигла перетворитися в стандартний набір для багатих відпочивальників.
Проте багато місцевих вже давно мріють про зміни і згодні позбавитися від "оплоту комунізму". Згідно з відміною санкцій кубинські підприємці зможу ввозити в США деякі товари і надавати там послуги. Тому доки іноземні інвестиції і прогрес не змінили до невпізнання цей відлюдний куточок, усім хто бажає пізнати сьогоднішню Кубу варто поспішити.

Опубликовано: 24.03.2015 13:57

Куба становится местом паломничества туристовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia