Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Рекордну відвідуваність показав фестиваль в Австралії

Рекордну відвідуваність показав фестиваль в Австралії
Зовсім недавно, в Австралії відбувся одні з найбільш довгоочікуваних свят-фестиваль «Melon фестиваль»
Даний захід відвідало величезну кількість туристів з усього світу, їх було більше 15 тисяч чоловік. Таке число людей стало рекордним за його 21-річну історію. Фестиваль вже встиг стати улюбленим, тому що вже протягом двадцяти років його з нетерпінням чекають місцеві жителі і туристи з усього світу.
У місті Чінчілла в Австралії пройшли змагання з катання нетрадиційних спортивних агрегатах, а на кавунах, які проводяться в рамках всесвітнього фестивалю «Melon фестиваль». Про це повідомило видання «The Chronicle».
Цього року варто відзначити, що відвідуваність даного кавунового заходу стала рекордною за його 21-річну історію проведення. Гостей було дійсно багато, і за чотири дні «Melon фестиваль» відвідало більше 15 тисяч чоловік. За словами організаторів, така кількість гостей було на три тисячі більше, ніж у минулому, 2014 році. Організатори також зазначили, що на фестивалі були присутні туристи з усіх куточків Австралії та світу.
В ході проведення даних спортивних змагань та багатьох інших розважальних заходів за участю кавунів було використано більше 20 тонн цієї солодкої ягоди.
Місто Чінчілла, ю розташований в австралійському штаті Квінсленд, відомий всім, як "кавунова столиця" самої Австралії. Саме в цьому місті вирощується четверта частина врожаю кавунів для всієї країни. Відзначимо, що свято «Melon фестиваль» проходить по два рази за рік. Масу позитивних відгуків і теплих слів отримали організатори даного свята.

Опубликовано: 17.02.2015 22:52

Рекордную посещаемость показал фестиваль в АвстралииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia