Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Весь світ сьогодні святкує День Закоханих

Весь світ сьогодні святкує День Закоханих
День Святого Валентина це той самий романтичний день у році, який дає відмінний привід всім бажаючим підзаробити для "готелів любові". Це, зазначимо, спеціалізовані готелі пропонують бажаючим можливість для сексуальних зустрічей. У таких оазисах любові закохані пари зможуть присвятити собі кілька годин для того, щоб втілити в реальність свої самі витончені фантазії, і навіть зможуть переступити до відвертого розпусті. Готелі усього світу саме сьогодні готуються неабияк заробити на амурних справах.
«Готелі кохання» з'явилися не випадково. Вони отримали своє такі назву, по типу подібного закладу, яке відкрилося в далекому минулому, в 1968 році в місті Осака в Японії. У той час готель отримав назву "Hotel Love". Такі види відлий сьогодні десятками і сотнями працюють в різних країнах світу.
Найбільше таких готелів діє на своїй етнічній батьківщині, в Японії. Відзначимо, що їх там уже близько 30 тисяч. Фінансовий спектр послуг досить широкий. Є як дорогі розкішні п'ятизіркові готелі, так і найдешевші, з вартістю в 15 доларів на годину. У доступних готелях пропонується двоспальне ліжко з душем і набір секс-іграшок на найвитонченіший смак.
У дорогих же варіантах можна зняти окремі номери або навіть цілі готелі які спеціально для вас будуть оформлені в якийсь фетишистської тематики. Це і сексуальні "медичні кабінети", і розбурхують думки "тюремно-тортурні камери", і "корабель з Star Wars", і навіть крижаний "грот Санта-Клауса". Тематика не зупиняється на зазначених сюжетах. Будь-яке ваше бажання в Японії виконають в найкоротші терміни.

Опубликовано: 14.02.2015 13:25

Весь мир сегодня празднует День ВлюбленныхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia