Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Використання штативів для селфі заборонили в музеях Голландії

Використання штативів для селфі заборонили в музеях Голландії
Співробітники голландських музеїв заборонили використовувати в будівлях музеїв штативи для Селфі. Вони впевнені, що дані пристосування здатні нашкодити експонатам. Дані штативи також дратують відвідувачів музеїв, які прийшли насолодитися мистецтвом, а не спостерігати за процесом Селфі відвідувачів. Охорона музеїв просить відвідувачів не заносити штативи, це в першу чергу стосується багатолюдних екскурсій, особливо зі школярами. Саме школярі є найбільш затятими шанувальниками Селфі, і, перебуваючи в музеї, вони більше часу витрачають на Селфі, ніж на перегляд тих чи інших експонатів у музеї.
Точно таку ж заборону ввели в Міському музеї в столиці Голландії в Амстердамі, відзначимо, який є філією Ермітажу, в Музеї кераміки в місті Леуварден. Загальне рішення далося не легко, так як відвідувачі часто сприймали нововведення, як заборона. При цьому всі голландські музеї підкреслили, що неприпустимими елементами є тільки лише штативи для Селфі, ну а знімати і фотографуватися на пам'ять можна на смартфони і на будь-які інші гаджети. Однак, є й противники даного нововведення. Наприклад, найбільший Державний музей Нідерландах не підтримав своїх голландських колег, і, заявивши, що телескопічні штативи не можуть представляти загрозу і не можуть стати серйозною проблемою для музейної установи.
У Голландії також ухвалили рішення карати за Селфі, зроблені під час футбольного матчу.
Такі нововведення, за словами експертів, можуть злякати відвідувачів музеїв, однак це не порівняти з каліцтвом музейних експонатів.

Опубликовано: 19.02.2015 20:57

Использование штативов для селфи запретили в музеях ГолландииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia