Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Свого апогею досяг Венеціанський карнавал

Свого апогею досяг Венеціанський карнавал
Всім відомо, що в Італії щорічно проводиться Венеціанський карнавал, в якому панує дух казки і неймовірних образів. І ось, черговий карнавал у Венеції стартував 8 лютого. Для жителів Італії і для мільйонів туристів це свято є найбільш очікуваним. Зараз в Італії проходить один з найбільш довгоочікуваних і найдавніший свято, в якому панують і правлять маскарадні костюми і маски.
У Венеції безпосередньо проходить один з найяскравіших і відомих карнавалів світу. Відзначимо, що цього року, незважаючи на що почалося повінь, на свято приїхало більше тисячі туристів. Про це повідомили в італійській пресі.
Венеціанський карнавал, який нагадаємо, відкрився ще 8 лютого з традиційного спуску "ангела" з висоти стометрової дзвіниці Сан-Марко, порадував з першої ж секунди усіх присутніх людей. Однак тільки зараз карнавал у Венеції досяг свого апогею. Вулиці самого романтичного міста в Італії заповнені веселими людьми, які одягнені в найрізноманітніші маскарадні костюми, безсумнівно вражають тонкістю неймовірною роботи і різноманітністю персонажів і вигадок.
Варто відзначити, що до Венеціанського карнавалу готуються протягом року і все венеціанські маски умільці виготовляють зі шкіри або ж з пап'є-маше. Їх, відзначимо, розфарбовують від руки, і при цьому використовується грунт і сусальне золото. Маски прикрашають пташиними перами, і додають неймовірно красиві дорогоцінні камені. Одним з найважливіших подій даного карнавалу є конкурс на найяскравішу і кращу маску.
Відзначимо, що щорічно на даному захід приїжджає понад півмільйона різноманітних туристів з усього світу, в тому числі і для того, щоб брати участь у ньому.

Опубликовано: 13.02.2015 21:36

Своего апогея достиг Венецианский карнавалВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia