Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Сінгапурі офіціантів поміняли на дронів

У Сінгапурі офіціантів поміняли на дронів
У Сінгапурі очікується нововведення в ресторанній мережі. Тепер замість офіціантів їжу подаватимуть дрони. Це нововведення має з'явитися в Сінгапурі до кінця 2015 року.
Презентація новинок в безпілотної обслуговуючої індустрії відбулася в Сінгапурі. Ці дрони спрямовані на те, щоб замінити офіціантів. Вони, маючи стійку систему, зможуть без проблем доставляти до відвідувачів їжу, воду і напої, в найкоротші терміни. Це нововведення вже наприкінці поточного року заплановано ввести в одному з барів Сінгапуру.
Залучити таких інноваційних роботів до обслуговування всіх клієнтів, було вирішено, так як катастрофічно не вистачає персоналу в даній галузі. Нестача персоналу ресторанного сегмента в Сінгапурі становить близько 7 тисяч осіб. Варто відзначити, що місцева молодь не бажає працювати в точках громадського харчування через те, що тут намічені досить невисокі зарплати.
Дрони управляються за допомогою комп'ютерною програмою і можуть орієнтуватися в просторі завдяки інфрачервоним датчикам. Крім того, кожен з них укомплектований камерами, і гвинти захищені решітками.
Відзначимо, що Америці розробляли дронів, з кігтями яструба. Також були створені дрони- дегустатори, яких неможливо було підкупити.
Один з керівників місцевої мережі ресторанів «Timbre Group», в якій працює більше 90 офіціантів, зазначив, що ці інноваційні безпілотні роботи дозволять зменшити кількість обслуговуючого персоналу в ресторанах до 40 чоловік.
Звільнилися ж офіціантів керівник планує задіяти в якості помічників кухарів і барменів. Дрони неповністю замінять офіціантів, так як їду доведеться розставляти на столи саме їм.

Опубликовано: 10.02.2015 18:18

В Сингапуре официантов поменяли на дроновВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia