Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Подорож до Вірменії

Подорож до Вірменії
Вірмени люблять свою країну і шанують своє коріння. Це робить країну гостинною, але трохи закритою. Не варто нагадувати про ґрунт, який приносить плоди, хоч і кам'янистий, древні письмена, які і зараз намагаються зрозуміти, традиції, які сягають корінням далеко в минуле. Все це Вірменія. У сучасному світі багато хто асоціює цю країну з дуже смачним шашликом, дудуком, лавашем, чурхчеллой, килимами і озерами. Багато хто чув про гору Арарат, але віддає перевагу коньяку. Столиця і серце цього краю - Єреван.
Дивовижна країна доступна в будь-який час року, причому віза для росіян, українців і білорусів не потрібна. Дістатися в країну ви можете по повітрю або поїздом. Для перетину інших країн по дорозі може знадобитися віза, але в повітрі цього не буде потрібно. Це найбільш швидкий спосіб дістатися, хоч і дорожчий. Ціни на поїздки до Вірменії досить різноманітні і залежать від способу і комфортабельності поїздки. Перед поїздкою або по прибуттю варто подбати про те, щоб обміняти гроші на національну валюту, оскільки тільки драмами ви зможете розплатитися за власні покупки. Обмін валюти не проблема, оскільки мережа обмінників розвинена в країні. Здійснити обмін ви зможете без пред'явлення паспорта.
Фахівці кажуть, що Єреван сміливо можна називати одним з найбезпечніших місць для туризму. Ви можете не боятися пізніх прогулянок. Не варто залишати власні речі без нагляду, особливо цінні, але крадіжки досить рідкі, а часом і речі власнику повертають. Не варто дивуватися безкоштовним питні фонтанчики, оскільки вони призначені для втамування спраги в будь-який момент безкоштовно. Для нашої країни це вже практично дико виглядає.
Туристам прекрасно підійде автобус для огляду визначних пам'яток. Тривалі маршрути, помірна плата і можливість оглянути вигляд міста з вікна - прекрасний шанс вибрати об'єкти для більш детального вивчення. Багато рекомендують зробити деякі речі в Арменіі:
- зробити фото на фоні Арарату;
- відвідати озеро Севан;
- відвідати дегустацію вірменського коньяку;
- почути дудук;
- відвідати музей і захопитися вузликовим килимом, який є найстарішим у світі;
- спробувати чорний лаваш і фірмову юшку вірмен;
- спробувати попити з безкоштовного фонтанчика.
Після цього ви не зможете втриматися і не приїхати знову в цю приголомшливу і гостинну країну зі своїми таємницями і особливостями. Це гарне місце для проведення відпустки і знайомства з таємницями вірменської культури.

Опубликовано: 11.02.2015 23:49

Путешествие в АрмениюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia