Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

66-й Сніговий фестиваль в Японії відкритий

66-й Сніговий фестиваль в Японії відкритий
Вчора, в Японії відкрився черговий Сніговий фестиваль. Це вже за рахунком фестиваль крижаних скульптур в Японії. Герої Зоряних воєн також знайшли своє відображення на Сніжному фестивалі в Японії.
Тут представлено більше 200 крижаних, казково красивих композицій і скульптур. Саме вони радують всіх відвідувачів цього чудового місця.
У японському місті Саппоро, в парку, відкрився щорічний фестиваль. Чи не цьому фестивалі представлені найрізноманітніші, неймовірно красиві, захоплюючі дух композиції зі снігу та льоду, відомого Юкі Мацурі.
Фестиваль скульптур проходить щорічно, вже з середини минулого століття. Саме цей фестиваль приваблює сотні тисяч туристів до Японії з усього світу. Варто відзначити, що організатори 66-го за рахунком фестивалю, налаштовані на те, щоб прийняти більше 2,5 мільйонів відвідувачів з усього світу.
Одними з найбільш вражаючих творінь стали копії з люду храму Синь-Тянь в Тайбеї, а також і Манільського кафедрального собору. Композиції з фільму Зоряні війни, заслуговують не меншої уваги.
На даному фестивалі представлені крижані копії всіляких храмів і світських споруд. Є статуї реальних людей, вигаданих персонажів, а також іграшок, героїв кіно, і тварин.
Всіх відвідувачів чекає і традиційний міжнародний конкурс, в якому будуть визначати найкращу скульптуру зі снігу та льоду. Заплановано цього року убити між собою 12 команд. Учасники зможуть втілити свої задуми, використовуючи всього один крижаний куб. Австралійці в цьому році запланували показати всім скульптуру коали, яка займається серфінгом. Малайзійці покажуть одного воїна з острова Борнео.

Опубликовано: 05.02.2015 22:21

66-й Снежный фестиваль в Японии открытВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia