Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Дубаі- місто в пустелі

Дубаі- місто в пустелі
Зовсім недавно у світовій соціальній мережі з'явилися фотографії відомого фотографа із зображенням нічного Дубая. Усі фотографії зроблені з високих дубайських хмарочосів.
Відоме видання газета Daily Mail показала всьому світу проект, над яким фотограф Даніель Чонг працював протягом шести років.
Відзначимо, що фотограф Даніель Чонг пропрацював кожен знімок і представив колекцію знімків неперевершеного, наповненого чарами міста Дубая. Це один з найбільш швидкозростаючих міст, так, що там говорити, мегаполісів усього світу. Фотограф працював на висоту пташиного польоту. Фотографії зроблені були на даху дубайських хмарочосів. Були фотографії і на низьких хмарочосів, з висотою в 73 поверхи.
Нагадаємо, що раніше були зроблені фотографії туманного Лондона, а також фотографії нічного Нью-Йорка, які були зроблені руками талановитого фотографа Лафорет Вінснента. Такі фотографії були зроблені на висоті в два кілометри.
На зображеннях фотографа розташовуються висотні будівлі чудесного Дубая, в якому кожна будівля пробивається крізь густі хмари. Фотограф потрудився на славу і в його колекції представлені фотографії як в денний час доби, так і в нічний час.
Фоторгафии зазначив, що його фотографії досить сучасні і футуристичні. Це можна спостерігати тільки тоді, коли все місто покриваються хмарами. Погодьтеся, це нагадує якесь місто з науково-фантастичного фільму, або книги.
Варто відзначити, що з'явившись в інтернеті дані фотографії отримали величезний позитивний відгук, який припав до смаку фотографу.

Опубликовано: 24.01.2015 14:35

Дубаи- город в пустынеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia