Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Відомо найхолодніше місце в світі

Відомо найхолодніше місце в світі
Найхолодніше в світі місце, це місце Вічної мерзлоти. Саме тут, під час скрипучих, сильних морозів всі скульптури витончено покриває крижана кірка. Відомий фотограф склав фоторепортаж одного з найхолодніших місць у світі. Саме такий «холодний полюс» став на чолі кута фотографа.
Популярне американське видання Смітсонівський на загальний смотрение представило фото проект відомого новозеландського фотографа Чаппл Амоса. Саме він зняв життя в холоді, в умовах вічної мерзлоти. Цей відважний чоловік побував селищі Оймякон це в Якутіяі, це один з приполярних населених пунктів. За його словами він зробив дійсно неймовірну роботу, яка повинна залишитися в пам'яті надовго.
Нагадаємо, що саме цей фотограф також показав з висоту пташиного польоту нічний Нью-Йорк. Висота знімків склала два кілометри.
Селище Оймякон відомий в народі як один з "полюсі холоду" -це дійсно найхолодніше місце на планеті. За своїм ряду параметрів Оймяконском долина - це найбільш суворе місце на всій Землі, де живе і проживає постійне корінне населення.
Цей неймовірний селище розташоване в північних приполярних широтах, але все ж південніше ніж північне полярне коло. За всіма неофіційними даними, рекорд мінімальної низької температури був встановлений в 1916 році. Температура була до мінус 82 градуса Цельсія. У січні середня температура була нижчою 46 градусів.
Літо в селищі Оймякон дуже короткий. Має місце великі перепади добових температур. Приміром. вдень може бути +30, а вночі температура наближається до 15-20 градусів. Відзначимо, що 28 липня 2010 року в селищі було зафіксовано абсолютний рекорд + 34,6 градуса.

Опубликовано: 22.01.2015 20:12

Известно самое холодное место в миреВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia