Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Давньоримська баліста відтворена в Одесі

Давньоримська баліста відтворена в Одесі
Зовсім недавно, у південній перлині України, відтворили давньоримський макет балісти. Над цим творінням потрудилися на славу протягом півтора року чотири людини.
Одеські любителі старовини відтворили унікальне по своєму застосуванню давньоримське стан облоги зброю. Потрудилися над цим Денис Сердиченко і його троє однодумців, які протягом півтора років трудилися над реконструкцією. Важливо відзначити, що вони не використовували ніяких сучасних матеріалів, і в кінці своїх досліджень надали жителям міста та його гостям відновлену баллисту римського періоду. Зазначимо, що баліста-це наймогутніша зброя давньоримського періоду, яка являє собою двухплечевой агрегат для метання списів і стріл.
Реконструктори потрудилися усередині і створили працездатну баллисту, яка здатна метати стріли на відстань у півтора метра. За своєю конструкцією баліста практично не відрізняється від катапульти. Різниця полягає лише в методиці стрільби. Катапульта стріляє горизонтально, а баліста здатна працювати під певним кутом.
Гості міста та жителі пальміри зможуть насолодитися давньоримським зброєю під час Великодньої реконструкції. Всіх людей, які трудилися над реконструкцією, були з'єднані любов'ю до історії давнини і мистецтва. Баліста припадає до Римському періоду, який панував в кінці першого, початку другого століття на території Північного Причорномор'я. У цей час, нагадаємо, правив цар Траян, який керував величезною кількістю солдатів, які тут розташувалися неподалік від Білгород-Дністровська.

Опубликовано: 29.01.2015 23:05

Древнеримская баллиста воссоздана в ОдессеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia