Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Москві відкриють історичний каток

У Москві відкриють історичний каток
Цього року московська влада планують відкрити на території парку Перемоги історичний каток. Тут буде організовано штучне покриття, а сам каток буде виконаний в історичному стилі, що нагадує початок 20 століття. Так само планується декорувати і всі прилеглі до катка території.
На новій ковзанці вже планується проведення традиційних зимових гулянь з усіма супутніми атрибутами. Це будуть традиційні російські млинці з ікрою і медовухою, кінні трійки і багато іншого. Тут кожен бажаючий зможе взяти на прокат старовинний костюм, які вже зараз шиються в швейних майстерень. Недалеко від катка знаходитимуться різні розваги, серед яких каруселі та інші атракціони, характерні для того часу: гірка для катання, хокейний майданчик і т.д. Для дітей почне свою роботу ляльковий театр.
Історичний каток буде розміщений біля входу в парк Перемоги, недалеко станції метро з такою ж назвою. Весь розважальний комплекс планується розмістити на 10 тисячах квадратних метрів. Імовірно, каток відкриється 6 грудня. Що стосується інших ковзанок, які вже традиційно відкриваються в столиці, то вони почнуть приймати перших відвідувачів з середини листопада. Такі катки відкриються в парку імені Горького, в Сокольниках, Кузьминках, саду Ермітажу та інших популярних місцях столиці.

Опубликовано: 24.10.2014 21:35

В Москве откроют исторический катокВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia