Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Ще один музей сучасного мистецтва відкрито в Парижі

Ще один музей сучасного мистецтва відкрито в Парижі
У самому центрі Парижа відкрився новий культурний центр. Його 20 жовтня урочисто відкрив президент країни Франсуа Олланд. Цей музей заснований фондом Loui Vuitton і повністю побудований на гроші виділені мільярдером Бернаром Арно. Він є господарем компанії, яка випускає і продає предмети розкоші і має в своєму розпорядженні шикарну колекцію творів мистецтва.
Для створення цього музею Арно залучив самого відомого і водночас найдорожчого архітектора сучасності - 85-річного Френка Гері. Збудований раніше музей мистецтва сучасності Фонду Гуггенхайма в іспанському місті Більбао, який викликав почуття захоплення французького мільярдера. В результаті він захотів отримати в своє розпорядження цю будівлю, побудоване в аналогічній естетиці.
Нова будівля знаходиться в Булонском лісі і являє собою оболонку зі скла, 12 вітрил, кожен з яких має свій власний малюнок.
Спочатку було створено 60 різних макетів будівлі, з яких Гері обрав найкращий на його думку. Будівництво зайняло 12 років. Вартість будівництва не розголошується, але відомо, що кошторис в 112 млн. Євро, які були виділені спочатку перевищена як мінімум в декілька разів.

Опубликовано: 21.10.2014 19:48

Еще один музей современного искусства открыт в ПарижеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia