Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

В'їзд в Стокгольм тепер буде платним

В'їзд в Стокгольм тепер буде платним
Влада Швеції хочуть ввести плату за в'їзд в Стокгольм всім іноземцям. В даний момент за це платять тільки громадяни Швеції.
Дані поправки вже внесені в бюджет. Швецька уряд планує, починаючи з 2015 року ввести плату для іноземцям при в'їзді в Стокгольм і Гетеборг на автомобілі.
Сьогодні за це платять тільки шведи. Вартість оплати становить від 10 до 20 крон (1-2,2 євро). При цьому денна сума не може перевищувати 6,5 євро. Плата стягується щодня по буднях, а в липні місяці ще й по вихідних днях. При цьому номер в'їжджає в місто автомобіля сканується, після чого рахунок про оплату приходить власникові авто поштою в останніх числах місяця.
Така система діє в країні з 2006 року, а з 2015 почне діяти і для туристів. Як це буде, відбувається поки розглядається урядом. Швидше за все, плата буде братися при в'їзді в місто. Для цього планується створити спеціальні структури і найняти співробітників.
  Подібна практика - стягнення збору при в'їзді в центр великих міст вже існує в багатьох столицях Європи. Сьогодні подібна практика обговорюється і в Москві. Департамент транспорту розглядає пілотний проект, згідно якого в Москва-сіті можна буде в'їхати, тільки заплативши певний збір. Якщо практика виявиться ефективною, то можливо з 2016 року платним стане і в'їзд на МКАД.

Опубликовано: 27.10.2014 16:34

Въезд в Стокгольм теперь будет платнымВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia