Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Пляжний відпочинок в жовтні

Пляжний відпочинок в жовтні
Не всім літа вдалося вирватися у відпустку і поніжитися на теплому піску біля моря. Але це не біда. Поки в нашій країні ллють проливні осінні дощі, в деяких країнах світить тепле сонце, і плещуться морські хвилі. Чому б не поїхати в одне з таких місць?
Єгипет
Повітря в жовтні тут прогрівається до +30 градусів, а вода до +26. Чи це не ідеальні умови для пляжного відпочинку? В цей час року, погода не подарує вам несподіваних сюрпризів. Єгипет - ідеальне місце для сімейного відпочинку.
ОАЕ
Вирушаючи сюди в жовтні потрібно врахувати, що на цей місяць припадає священний місяць у мусульман Рамадан. Тому всі розважальні заходи в цей час в країні не проводяться. А з деяких барів і ресторанів прибирають всі спиртні напої. Але якщо ви вирушите в Дубаї, то ці обмеження вас ніяк не торкнуться. Так як цей курорт можна назвати найдемократичнішим. Тут цінують і поважають всіх туристів, тому роблять все, щоб забезпечити їм якісний відпочинок.
Туніс
Температура повітря тут знаходиться в районі +30 градусів. Правда природа може підготувати свій сюрприз - короткочасний дощик або похмурий день. Тому вирушаючи сюди в жовтні, захопіть з собою щось із теплих речей. Тут туристів чекає маса розваг на будь-який смак.
Йорданія
Тут можна не тільки відмінно відпочити, а й оздоровитися на узбережжі Мертвого моря. Незважаючи на спекотні дні, ночі в жовтні тут досить прохолодні. Тому потрібно подбати про теплий одяг.
Таїланд
Відвідування Таїланду - кращий спосіб уникнути осінньої хандри. Тут в цей час тепло. Можна відпочити на пляжі або вирушити на екскурсію, насолодитися райськими пейзажами.

Опубликовано: 16.10.2014 18:31

Пляжный отдых в октябреВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia