Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Чи легко знайти роботу в столиці?

Чи легко знайти роботу в столиці?
Всі, хто хоч раз намагався знайти роботу в Москві знають, наскільки це нелегке заняття. Одні відразу ж здаються, інші намагаються знову і знову, але у них нічого не виходить, а от треті буквально з першої спроби знаходять саме те, про що мріяли. Але в будь-якому випадку, щоб шансів знайти її було більше потрібно шукати роботу грамотно.
  - В пошуках можна використовувати будь-які, доступні вам методи. Багато хто думає, що для успіху в пошуку роботи повинна бути харизма і відповідні досягнення в минулому. Але, як показує практика, ці якості якщо і допомагають знайти роботу, то вже довго затриматися на ній завдяки їм точно не вдасться. Якщо досвіду у вас немає, а бажання навчатися і працювати є, то можна спробувати знайти роботу через своїх знайомих. А раптом хтось із них якраз шукає підходящого кандидата. Так само у знайомих можна дізнатися відгуки про роботодавців.
- Шукати потрібно активно. Підходящих зв'язків у вас немає. Не потрібно опускати руки. Підпишіться на розсилку інформації про нові вакансії в інтернеті, купуйте газети зі списком нових вакансій. Складіть резюме. Цілком можливо, що його побачить потенційний роботодавець, якому ви ідеально підійдете. Зверніться за допомогою до рекрутингової агенції. Вирушаючи на співбесіду - підготуйтеся заздалегідь, продумайте які питання вам можуть там задати і постарайтеся на них відповісти.
- Залишайтеся пильним. Іноді можна зустріти недобросовісного роботодавця. Довіряйте своїй інтуїції, в цій ситуації вона може вам допомогти. В інтернеті, на деяких сайтах пошуку роботи можна зустріти відгуки про роботодавців Москви. Пошукайте, а раптом там знайдете саме того, до якого збиралися влаштовуватися на роботу.
- Через Интернет. Деякі претенденти бажаючи працювати не багато, але при цьому гідно заробляти погоджуються на привабливі умови потреби роботи. Приміром, розрізати листівки або обробляти листи. При цьому роботодавець може обмовитися, що дохід буде прямо залежати від витрачених вами зусиль. Так він просто захищає себе від того, що в підсумку йому може не сподобатися результат і відповідно грошей вам не бачити. І врахуйте, що якщо роботодавець просить спочатку перевести йому деяку суму грошей, нібито для оплати витратного матеріалу - це має стати для вас сигналом. В 99% випадків це чистої води обман.

Опубликовано: 13.10.2014 20:28

Легко ли найти работу в столице?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia