Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Кіносело

Кіносело
Сьогодні можна часто почути дивовижний розповідь про те, як це місце з крихітної села рибалок перетворилася на найпривабливіше і знамените місце Лазурного берега. Все почалося в 1834 році. У той час у Франції лютувала епідемія чуми. Рятуючись від неї, англійський лорд Ганрей Броунхем переїхав з Ніцци до Канн. Чоловіка тут привернуло абсолютно все - старовинний замок, розташований на пагорбі Шевальє, піщані пляжі, дивовижні вулички. І після цього сюди кинулися аристократи Англії, Франції та Росії.
А в 1945 році зніженим богемним туристам прийшла в голову ідея проводити тут кінофестиваль. Після цього життя в маленькому селі перевернулася з ніг на голову. Палац Фестивалів і набережна Круазетт тут же знаходили світову славу.
Сьогодні туристи намагаючись уникнути суєти, яка тут панує в травні під час проведення кінофестивалю, приїжджають сюди на протязі всього року. Тут можна прогулятися по старовинному кладовищу Гран-Жас, по дивно гарній набережній, відвідати острів святої Маргарити і побачити тут камеру, в якій цілих 34 роки просидів людина в залізній масці.
Тут можна цілими днями гуляти по вузьких вуличках, роздивляючись речі, які пропонують лахмітники - старовинні листівки, годинник, чиїсь щоденники і т.д. Або ж цілий день лежати на знаменитих пляжах Канн з теплим піском і таким же теплим морем.  

Опубликовано: 18.10.2014 19:01

КинодеревняВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia