Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Вишеград - місто-фортеця

Вишеград - місто-фортеця
Відправившись в Угорщину, не забудьте відвідати Вишеград. Це невелике містечко, який знаходиться на скелястих пагорбах. Він має дуже цікаву історію. У стародавні часи - це місто-фортеця було резиденцією чеських монархів. До сьогоднішнього дня тут досі збереглися унікальні свідчення історичних подій. Всі, хто захоплюється історією гідно оцінять екскурсійні тури, які включають в себе відвідування пам'яток цього міста.
Гуляючи по місту ніби переносишся в той час, коли угорська держава тільки зароджувалося. На вузьких вуличках зі старовинними будівлями збереглася унікальна аура. Все тут віє умиротворенням.
Вишгород гарне місто. Тут розташовані мальовничі парки, колоритні кафе, непередавані пейзажі - унікальна краса тут знаходиться абсолютно скрізь.
Ще одна перевага відпочинку в місті - доступні ціни. Туристи можуть відвідати в місті музей воскових фігур і історичний музей. Увага туристів так же приваблює до себе Вишеградська фортеця, яка збереглася до наших днів в ідеальному стані.
Це місто унікальне місце для закоханих. Тут все виливає спокій і умиротворення. Вишеград по праву називають найспокійнішим містом в країні, ідеальним місцем для відпочинку. Недарма туристи їдуть сюди цілими сім'ями. Жителі міста відомі своєю гостинністю і з задоволенням приймають у себе гостей. До того ж ціни на все в Вишеграді більш ніж демократичні. Особлива родзинка відпочинку тут - угорська національна кухня.

Опубликовано: 05.10.2014 21:27

Вышеград – город-крепостьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia