Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Недорогий відпочинок

Недорогий відпочинок
Для чого люди подорожують. А перший погляд причини дві - вони хочуть побачити світ або розповісти своїм друзям про те, де вони встигли побувати. Але в будь-якому випадку на таку поїздку потрібна кругленька сума грошей, якої не кожен в своєму розпорядженні.
Не секрет, що зараз відпочинок регулярно дорожчає. Найдешевшим, мабуть, можна вважати вихід на місцевий пляж і пляшечкою газованої води. Але це не зовсім відпочинок. Так що ж робити, якщо зайвих грошей на відпочинок у вас немає, а відпочити хочеться? Вихід є - подорож по своїй країні.
Що ви збиралися робити за кордоном? Купатися в морі? Так в Росії є чорноморські курорти, які нічим не поступаються європейським. Приміром, Анапа. Пляжі, сервіс і розваги абсолютно не поступаються закордонним. А ось витратите на такий відпочинок ви на порядок менше.
Тут є всі умови для дайвінгу - і в Туреччину або Єгипет їхати для цього не потрібно. Так само можете орендувати водний мотоцикл, яхту або на худий кінець катамаран. А чисті і красиві пляжі не залишать байдужими навіть дуже вимогливих туристів.
І тут теж можна заощадити. Не радимо зупинятися в державних пансіонатах і готелях. Набагато дешевше звернутися до приватних готелям або котеджам. Єдине чого тут немає - гір, тому альпінізмом ви тут не займетеся. Але поряд є Крим, де є всі умови для цього.
Опубликовано: 07.10.2014 23:00

Недорогой отдыхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia