Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Місто мавп дійсно існує

Місто мавп дійсно існує
Беппу - маленьке місто на острові Кюсю. Він розташований біля підніжжя двох вулканів. Острів знаменитий своїми термальними джерелами, де цілий рік з-під землі б'ють гейзери. Російським аналогом можна назвати Камчатку, де природою правлять гейзери і вулкани. Туристам надається можливість своїми очима побачити дивовижні пейзажі - озера, які зверху покриті паром, водяними і грязьовими гейзерами і воду, яка оздоблена всіма кольорами веселки. Температура води в деяких джерелах і озерах наближається до позначки в 100 градусів, тобто можна спостерігати її кипіння. Однак не всі місцеві водойми такі гарячі. Ті, які попрохладнее дуже подобаються місцевим мавпам. Вони можуть цілими днями сидіти у воді, приймаючи теплі ванни.
Ці місця визнані національним заповідником і тому охороняються законом. Мавпи теж тут себе відмінно почувають, адже для них тут не тільки природа, але й люди створюють оптимальні умови для життя.
Місцеві жителі теж користуються щедрістю природи. Вони проклали з таких озер трубопроводи прямо до своїх домівках і готелям і тепер пропонують розслабитися в місцевих спа-курортах. Адже відомо, що термальна вода володіє унікальними особливостями.
Ці місця популярні серед японських молодят. Саме ці місця вони вибирають для свого медового місяця.    

Опубликовано: 02.10.2014 23:21

Город обезьян действительно существуетВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia