Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Де недорого відпочити восени

Де недорого відпочити восени
Звичайно, коли ви необмежений у фінансових ресурсах, то така проблема, як вибір місця відпочинку у вас не виникає, але що робити тим, у кого бюджет обмежений?
По-перше, можна відправитися в подорож по своїй країні. Бабине літо для цього якраз дуже вдалий час. Зараз вам ніщо не завадить відвідати різні визначні пам'ятки - ні спека, ні величезне число інших туристів.
Ви можете скористатися як готовими турами, так і відправитися в подорож самостійно на машині. Другий варіант краще тим, що ви в такому разі не залежите від гіда, групи або чого небудь ще. Ви самі вирішуєте, коли і куди їхати і скільки часу відводити на відвідини тієї або тієї пам'ятки.
Якщо вам до душі відпочинок за кордоном, то відмінний варіант бюджетних подорожей - автобусні тури по Європі. Їх тривалість від 2 до 7 днів. Їх невисока вартість обумовлена тим, що ви подорожуєте на автобусі, що дешевше, ніж літаком.
Якщо ж для вас ідеальним відпочинком є пляжний відпочинок, то нагадаємо, що приблизно до середини осені купатися можна практично на всіх європейських країнах. Особливо популярними осінь є тури в Туреччину, Туніс, Єгипет. Наприкінці осені можна відправиться на Канарські острови або Кіпр.

Опубликовано: 30.09.2014 22:59

Где недорого отдохнуть осеньюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia