Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Cтрах туроператорів

Cтрах туроператорів
Багато хто, напевно, помітили, що за останній рік вже збанкрутувало багато туроператорів, а їх клієнти при цьому втратили свої кровно зароблені гроші.
При цьому страховики відмовляються компенсувати туристам втрати сьогодні працювати з багатьма туроператорами. У той же час багато банків відмовляють туроператорам в так необхідних для них кредитах. Крихка рівновага так же розгойдують деякі гравці, які всіма силами намагаються демпінгувати. І це далеко не всі проблеми, з яким сьогодні стикаються туристичні агентства.
Як вітчизняний турбізнес зміг докотитися до такого плачевного стану спробували пояснити провідні туристичні оператори Росії.
На думку одного з фахівців, проблема в тому, що сьогодні на ринку працюють багато іноземних туристичних компаній, які весь свій прибуток виводять у Європу. У підсумку, країна в величезним туристичним потенціалом виявляється без засобів, які могли б піти на розвиток туристичного бізнесу.
Інша проблема - страховики з сумнівною репутацією, які сьогодні знаходяться на вітчизняному ринку страхових послуг.
Наступна проблема - законодавство, яке дає можливість не чесним на руку підприємцям відкривати так звані фірми-одноденки, які в підсумку підривають репутацію всіх серйозних компаній.
Тому не дивно, що сьогодні туристичний ринок країни занепадає - люди просто на просто стали бояться туроператорів. У зв'язку з цим і спостерігається відтік клієнтів.
Опубликовано: 26.09.2014 22:02

Страх туроператоровВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia