Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Як уникнути депресії після відпустки

Як уникнути депресії після відпустки
Щоб після відпустки вас не накрила хвиля депресії варто розвантажити його останні дні і правильно приступити до роботи. Для цього заздалегідь все сплануйте, складіть список того що важливо і що може почекати.
Після повернення з відпустки дайте собі час «на розкачку». Не потрібно призначати важливі зустрічі в перші дні. Ще психологи радять повертатися з подорожей трохи раніше і кілька днів провести вдома перш ніж виходити на роботу.
ВА відпустці у нас може збитися наш біоритм. Тому постарайтеся в останні дні відпустки виспатися, щоб не вийти на роботу спустошеним.
Подбайте про приємні спогадах - роздрукуйте фото з відпустки, повісьте привезений магнітик на чільне місце. У перший робочий день поділіться своїми спогадами з колегами.
Якщо вам складно влитися в робочу атмосферу і вас все дратує - медитируйте. Це не тільки відверне, а й налаштує на робочий лад.
Влаштуйте тематичний вечір тієї країну, де вам вдалося побувати під час відпустки. Приготуйте національне блюдо країни, одягніть куплений там наряд, прикрасьте свій будинок, подивіться фільм про ту країну.
Однак найкращий спосіб перемогти після відпускну депресію це почати будувати плани на наступний відпустку. Для цього можна почитати журнали про туризм, переглянути, що пропонують туроператори. Можете відразу ж відкрити банківський рахунок, куди ви почнете відкладати гроші для наступної подорожі.

Опубликовано: 15.09.2014 23:23

Как избежать депрессии после отпускаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia