Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Вирушаємо на Тайвань

Вирушаємо на Тайвань
Тайвань це і країна і острів. Держава з такою назвою складається з ряду островів на заході Тихого океану. Деякі часто плутають його з Таїландом. Але це дві зовсім різні країни!
Тайвань - це невизнана республіка. Хоча в деяких джерелах можна побачити, що це територіальна одиниця Китаю. Але, незважаючи на свою політичну невизнанням, Тайвань дуже популярний курорт серед туристів, яких манить сюди унікальна, мальовнича природа, екзотична кухня, древні пам'ятки архітектури, заповідники і парки, добре розвинена інфраструктура. Для цього уряд всіляко підтримує розвиток туристичної галузі в країні.
Як дістатися?
Летіти сюди доведеться з пересадками. Для поїздки на Тайвань вам потрібно оформити візу. Сюди не дозволяється привозити овочі, неконсервоване м'ясо і морепродукти. А вивозити заборонено валюту та цінні предмети, до яких у вас не зберігся магазинний чек.
Для відпочинку тут ідеально підійде осінньо-зимовий період, так як влітку тут дуже жарко, а в кінці весни починається сезон дощів.
Що подивитись?
Приїхавши сюди обов'язково відвідайте столицю держави - місто Тайбей. Тут знаходиться статуя Будди, вежа Тайпей 101, село Вула, палацовий музей і комплекс мініатюр. Крім того радимо подивитися Зелений острів з унікальними пам'ятками природи.
Якщо ви віддаєте перевагу пляжний відпочинок, то вирушайте в Хенгчун або Фулонг. Вони відрізняються білосніжними пляжами з дрібним піском і красивими кораловими рифами. Тут можна як позасмагати на пляжі, так і зайнятися дайвінгом. Крім дайвінгу тут розвинений альпінізм, серфінг, рафтинг.
Дуже багато туристів приїжджають на острів під час свят і фестивалів, яких тут проводиться дуже багато.

Опубликовано: 06.09.2014 19:49

Отправляемся на ТайваньВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia