Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Місто на воді

Місто на воді
Мало хто ніколи не хотів би опинитися в Венеції, побродити в вузьких вулицях цього унікального міста, покататися на гондолі по широким каналам.
Венеція це справжнє місто туристів. Їх тут можна зустріти абсолютно скрізь. Місто настільки красивий, що приїхавши сюди вперше просто губишся від того, куди ж у першу чергу піти. Перше, що відразу ж впадає тут в очі - черги на річкові трамваї. І щоб не витратити даремно навіть хвилини, перед поїздкою вибери собі маршрут і купи карту.
Найкраще прогулятися пішки від вокзалу до площі Сан-Марка. Тут же вже скористатися річковим транспортом, щоб прокотитися по каналу. Недолік в цьому те, що в такі трамвайчики зазвичай набивається дуже багато людей. Тому складно зайняти місце, яке виявиться вдалим для огляду місцевості.
По дорозі до площі Сан-Марка по вузьких вуличках можна побачити сади на дахах будинків, кілька церков, дверні дзвінки на дверях, виконані у вигляді людини.
Символом Венеції вважаються маски. Вони тут продаються скрізь і у величезних кількостях. А в майстернях можна навіть взяти майстер-клас з їх виготовлення.
Черги тут абсолютно скрізь - на річковий трамвай, біля входу в собор, у дзвіниці і т.д.
Описати це місто дуже складно - його потрібно побачити на власні очі.

Опубликовано: 17.09.2014 18:04

Город на водеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia