Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Зведення подій за 25.06.2014

Зведення подій за 25.06.2014
Зараз протистояння між АТО і бойовиками триває в Донецькій і Луганській області, навіть з урахуванням обумовленого перемир'я. Українським військовим надали можливість відповідати противнику, щоб знизити кількість втрат. Варто розглянути найяскравіші події, які відбулися в Луганську за останню добу.
Український прикордонний загін був обстріляний бойовиками з мінометів. Сталося це все недалеко від села Бірюкове і Дякове. Безпосередньо в Луганську помітили колону броньованої техніки без яких або пізнавальних знаків. Є підозри, що терористи посилюють свої позиції в регіоні і не мають наміру відступатися. На відеозапису з камер біля автомобільного вокзалу можна розглянути танк Т-64.
Жінка загинула в результаті обстрілу шахти. Зазнали нападу будівлі і різного роду споруди шахти «Привольна». Також одна співробітниця отримала поранення і направлена для госпіталізації. Така подія не повинна залишатися без уваги. Українським військам пора починати діяти, поки чисельність жертв серед цивільного населення не стала катастрофічною.
Фахівці стверджують, що нова техніка не перетинала українсько-російський кордон, тому всі озброєння і техніка, які періодично з'являються в містах, одні й ті ж. Бойовики возять техніку для підняття свого бойового духу в різних регіонах.
Біля Луганська в результаті пострілу з гранатомета загинула дитина, якому 10 місяців з народження. Увечері 24 червня був обстріл дитячого майданчика, що і послужило причиною смерті. А недалеко в селищі знайшли тіло 22-річного сержанта української армії з вогнепальним пораненням. На даний момент проводиться слідство, щоб встановити обставини і причини смерті.
Новини Луганська жахають своєю статистикою. За останню добу залізницю в Луганську підривали вже 2 рази. Зафіксовано пограбування банку. А ДНР і ЛНР вирішили створити Союз народних республік. Вони навіть прийняли відповідний конституційний акт. Хто спонсорує цей союз? Як вони збираються виживати і хто їм дозволяв забирати українську землю у власне користування?
Питань залишається багато, але реальних дій від влади не видно. Петро Порошенко продовжує відсиджуватися у власних кабінетах і відправляти молодих хлопців як гарматне м'ясо. ДНР і ЛНР відмовляються розуміти, що воюють проти своїх братів. Величезна кількість жертв у цій війні з незрозумілими цілями обох сторін просто жахає. Хто б міг подумати, що український народ піде проти себе ж. Навіть з подачі Путіна.
Опубликовано: 25.06.2014 22:24

Сводка событий за 25.06.2014Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia