Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Чому варто відвідати Новосибірськ?

Чому варто відвідати Новосибірськ?

Сучасний Новосибірськ є третім за чисельністю населення містом Росії, а також одним з лідерів за темпами економічного розвитку. Крім того це місто відмінно демонструє багато особливості неосяжної і чарівною Сибіру.

     Де зупинитися?

     У сибірській столиці існує досить багато закладів гостинності, які здатні задовольнити найрізноманітніші запити клієнтів. Є тут як комфортабельні готелі, розташовані в діловому центрі, так і невеликі готелі в екологічно чистих районах, що більше нагадують бази відпочинку.

     Найбільш вимогливих гостей напевно задовольнять умови, якими характеризується 5-зірковий Novosibirsk Marriott Hotel. Ділові люди нерідко вибирають такі місця як готель новосибирск або Готель River Park. Для сімейного відпочинку відмінно підійде Сосновий Бор, Аванта або Гостинний двір. Ну а для мандрівників, які воліють бюджетний відпочинок, існує багато цілком комфортних хостелів.

     Транспортна інфраструктура

     У Новосибірську є всі види громадського транспорту. Парки автобусів, трамваїв і тролейбусів регулярно оновлюються. Однак якщо врахувати, що на дорогах часто утворюються пробки, то самим надійним способом переміщення цілком можна назвати транспорт підземний. Тут функціонує єдине на території Сибіру метро.

     Що подивитися?

     У Новосибірську працює 11 театрів, 16 кінотеатрів, 8 музеїв і 2 планетарію. Головна міська вулиця, іменована Червоним проспектом, за сумісництвом є найдовшою прямий вулицею у всьому світі (6,7 км). Саме звідси слід починати прогулянку по столиці Сибіру. Якщо ж спробувати згадати найбільш важливі місця, які неодмінно варто відвідати, то список буде виглядати наступним чином:

         Набережна Обі. З набережної відкриваються прекрасні види. Тут же можна здійснити річкову прогулянку на катері;
         Зоопарк. Новосибірський зоопарк є одним з кращих в країні;
         Алея Бардов. Тут можна побачити пам'ятні зірки видатним вітчизняним бардам, а також пам'ятник легендарному Володимиру Висоцькому;
         Академмістечко. Це місце являє собою справжній науковий рай, який цікавий навіть далеким від науки людям.

     Якщо порівнювати новосибірські готелі і, наприклад, готелі пушкино московська область може здатися схожою з сибірської столицею. Схожість ця полягає у великій кількості затишних сімейних готелів. Також в Новосибірську багато кафе і ресторанів, де можна покуштувати страви традиційної сибірської кухні. Та й взагалі, тут всюди відчувається особливий дух Сибіру, відомий далеко за межами цього суворого, але дивовижного краю, де живуть добрі і гостинні люди.

Опубликовано: 27.06.2014 14:39

Почему стоит посетить Новосибирск?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia