Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Перспективи сільського туризму в Росії

Перспективи сільського туризму в Росії

У США і ряді держав ЄС агро-туризм (його називають ще сільським) - явище популярне і відоме давно. Цей термін позначає відпочинок у селі або в умовах схожих з сільською місцевістю, участь (добровільне) в роботах на фермі, знайомство з історією та укладом місцевого життя. На заході агротуризм полюбили за «бюджетность» і близькість до природного середовища.

    
Що стосується російських просторів, то тут він поки не так затребуваний, як в західних країнах. Тим часом наша країна - це відмінна територія для розвитку даного напрямку туризму і хороший відпочинок в Карелії можуть запропонувати спеціальні готелі кондопога в цьому відношенні кращий варіант. У сільського відпочинку є чимало переваг, зокрема, харчування натуральними продуктами, розмірений ритм життя, близькість до природи, а також чисте повітря. Постояльці живуть, як правило, в гостьових будиночках або ж в окремих приміщеннях. В ідеалі у кожного з них повинен бути окремий вхід, біотуалет, водопровід і деяка побутова техніка в розпорядженні постояльців. Розважитися тут можна походом на річковий або озерний пляж, на полювання чи риболовлю, по ягоди або гриби, відвідування сільської лазні, пісні біля багаття. У ряді випадків програма передбачає прогулянки на конях і велосипедах, знайомство зі звичаями місцевого населення, огляд місцевих визначних пам'яток.

    
Регіони, де агротуризм сьогодні розвивається найбільш швидкими темпами, - це Карелія, Алтай, Калінінградська область, місця, де природа вражає своєю розкішною красою. Також ви можете замовити номер в готелі в Казані і вам запропонують цілий день відпочити на якому небудь фермерському ділянці. В краю лісових озер, Карелії, що приїжджають часто селять в невеликих котеджах, що складаються, як правило, з вітальні і декількох спалень. У них для відпочинку є все необхідне, в деяких будинках є сауни і каміни. Там же є можливість напрокат взяти снасті, човни та інше оснащення для відпочинку на природі.

    
Досвід ряду регіонів свідчить про те, що агротуризм сприяє прогресу в сільській місцевості, змушує життя ставати більш бурхливою. Так, туристи потребують заправках, в магазинах, прокаті обладнання, люблять купувати «натурпродукт» - ягоди, фрукти, овочі з місцевих лісів, садів і городів і т.п. І саме збільшення добробуту регіонів загалом і жителів села зокрема роблять роботу над розвитком сільського туризму доцільною. Поки його частка невелика, всього 2%, але в роботі цілий ряд проектів, зокрема, в Гірському Алтаї і Ленінградської області. Тим часом у багатьох куточках Росії є всі умови для успішного розвитку сільського туризму.

Опубликовано: 25.06.2014 16:17

Перспективы сельского туризма в РоссииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia