Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Готуємося до жаркого літа

Готуємося до жаркого літа

Сучасний клімат змінився настільки , що спекотні літні дні приходять несподівано і не завжди згідно з календарем . Незвичним до спеки жителям буває досить важко перенести такий перепад температур. Добре , якщо можна відсидітися під кондиціонером в офісі , машині, вдома , при цьому швидко перебігаючи від одного кондиціонера до іншого. А якщо вам доводиться весь час перебувати на відкритому повітрі , як краще захистити свій організм від жаркого стресу?
вживання рідини

Головною помилкою буде бажання вжити охолоджені солодкі газовані напої і морозиво. Почуття охолодження буде тимчасовим , а залишився солодкий присмак зробить спеку непереносимість . Для втамування спраги краще пити прохолодні морси , несолодкі компоти , зелений трав'яний чай , який можна купити на fitomix.com.ua / shop / morningtea - detail . Слід пам'ятати , що пити потрібно малими дозами , але часто. Велика кількість рідини , випитої відразу , підвищить тиск і посилить потовиділення в організмі. Рідина повинна бути кімнатної температури , випита холодна вода не засвоїться організмом , поки не нагріється , а це означає , що організму доведеться витратити додаткові сили , тим самим , збільшивши навантаження , яка і так на межі. Теж можна сказати і про вживання алкоголю у найспекотніші години , пам'ятайте , що пиво оманливий продукт. Тільки перший ковток пива здасться охолоджуючим , а після з'явиться перепочинок і посилиться серцебиття. Такі навантаження на серце можуть привести до критичного стану здоров'я.
харчування

Також слід переглянути свій повсякденний раціон харчування , скоротити в меню жирні і смажені страви. Ідеальними будуть холодні супи на основі квасу і молочних похідних - кефіру і сироватки. Молочні продукти , зелень , фрукти і овочі ось головна складова літнього меню . При високих температурах організм уповільнює процес обміну речовин , відповідно зменшується потреба в зимовому кількості калорій. А ось втрата рідини посилюється , причому з нею втрачається і вітамінна начинка організму. Тому потрібне регулярно поповнювати вітамінні запаси , особливо вітаміну C.
режим дня

З настання жарких днів треба переглянути свій розпорядок дня. Якщо ви любитель поспати , то заради здоров'я спробуйте прокидатися раніше , коли ранкова прохолода дозволяє вийти з дому за покупками. В обідню спеку , коли сонце саме несприятливе для здоров'я , варто зробити звичної прийняту в жарких країнах сієсту , в цей час намагайтеся не виходити на вулицю , щоб не отримати сонячний удар. Також змістите час вживання їжі , тому що в спеку метаболізм в організмі сповільнюється і їжа перетравлюється гірше.
Одяг

У спекотну пору виключіть зі свого гардероба обтягуючі синтетичні речі . Виходячи на наповнену спекою вулицю краще надягти просторі речі з льону , шовку і бавовни , які прикривають руки і ноги. Якщо ваш одяг залишає відкритою деякі ділянки тіла , то на шкіру нанесіть сонцезахисний крем. Натуральні тканини пропускають повітря , що дозволяє шкірі дихати. При властивостях легко вбирати воду ці тканини зберігають прохолоду тіла , захищаючи його від перегріву. Не забувайте про головний убір для захисту від теплового удару , а також завжди при собі тримайте пляшечку води і вам тоді не страшна прогулянка в жаркий день.

Опубликовано: 13.05.2014 19:56

Готовимся к жаркому летуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia