Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Відпочинок в солі

Відпочинок в солі

Між Ізраїлем і Йорданією знаходиться саме солоне озеро , яке називають Мертвим морем. Насправді це саме солоне у світі водоймище. А також це найнижча ділянка суші на планеті - нижче рівня моря на 417 метрів. Мертве воно тому , що через високу концентрацію солі в такому місці не можуть жити ніякі живі організми , за винятком деяких видів бактерій, що мешкають в гирлі .
Водоймище по суті унікальне, тому що саме є мертвим, але володіє високим ефектом оздоровлення для людей. Лікувальна грязь виходить в результаті життєдіяльності єдиного, що проживає в море , виду бактерій - археобактерій . Вважається , що вона вціліла з часів зародження життя на планеті. Аналогів бруду в світі не існує. З усього світу сюди з'їжджаються мільйони туристів , охочих підтримати здоров'я , а також ті , хто розчарувалися в офіційній медицині. Запаси лікувальних речовин в Мертвому морі невичерпні (вага металевих солей становить близько 50 більйонів тонн , а мінералів 21 виду - близько 50 мільярдів тонн).
Християни вважають , що Мертве море приховує місце , яке колись називалося містами Содом і Гоморра . Біблійну історію знають всі , але не всі знають , що на березі моря над обривом донині стоїть соляний стовп , який охрестили «Дружиною Лота». Нереальна структура та незрозумілі властивості цього стовпа , схожого на обриси людського тіла , ставлять вчених у глухий кут.

Опубликовано: 13.05.2014 16:59

Отдых в солиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia