Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Привабливий і хвилюючий Хошимін

Привабливий і хвилюючий Хошимін


У В'єтнамі є місто, яке по праву вважається найбільшим , комерційно розвиненим містом . Це Хошимін - транспортний, туристичний і комунікаційний центр соціалістичного В'єтнаму. Заснований він був порівняно недавно , в 1868 році. У різні роки Хошимін переживав низку політичних режимів і потрясінь , бачив стрільби і бомбардування. Тут є палац , який не один раз ставав центром військових дій. Сьогодні цей палац є реліквією В'єтнаму , його перебудували в минулому сторіччі , і він набув статусу архітектурної пам'ятки . Палац дуже красивий і незвичайний , до нього з'їжджаються тисячі туристів.
Ще є Пагода Жак В'ен . Колись на її місці знаходилася звичайна хатина , призначена для поклоніння богині . Потім майстер на ім'я Кван - Іін доклав руку до вигляду хатини , радикально змінивши її . Сьогодні вона наповнена гравюрами і статуями , що не мають цінності взагалі.
Дивно красиве , масштабне спорудження , що приковує погляд - це собор Нотр Дам . Знаходиться він на Паризькій площі міста Хошимін . Варто сказати , що будівництво даного собору проходило досить швидко. Священик із Франції уклав найперший цегла восени 1877 . І вже до 1880 року собор був повністю побудований. Чари і атмосфера собору підкорить вас назавжди. Це розвинене місто , який ділиться зі своїми гостями не тільки індустріальними благами , а й розкриває загадки азіатської культури .

Опубликовано: 15.05.2014 17:45

Привлекательный и волнующий ХошиминВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia