Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Готелі Варшави: як вибрати?

Готелі Варшави: як вибрати?

Перед тим як приступити до пошуку готелі , необхідно заздалегідь визначитися з необхідними вимогами до рівня обслуговування , типу номера і пропонованих послугах . Для більшості туристів готель - це місце , де проводиться мінімум часу , а більша його частина відводиться на відвідування міських визначних пам'яток , музеїв , театрів , прогулянках , а якщо мова йде про курортному відпочинку , то найбільше часу відпочиваючі воліють проводити на пляжі. Іншими словами , така категорія туристів використовує готельний номер тільки як місце для ночівлі та для них не важлива наявність в ньому ультрасучасних предметів відео- та аудіотехніки , кондиціонера , красивого виду з вікна і т.д. Найбільш важливими критеріями вибору в цьому випадку буде зручне ліжко і душ. Сучасний готель Golden Tulip Warsaw Centre здатний задовольнити найвибагливіші вимоги постояльців.

    
Ті туристи , які планують проводити весь відпочинок в огляді пам'яток культури , історичних пам'яток найчастіше вибирають готелі, розташовані якомога ближче до центру міста . Так , наприклад, великий популярність у Варшаві користуються готелі , що знаходяться в Старому місті. Також при виборі місця проживання рекомендується вибирати ті готелі , поблизу з якими є необхідні транспортні маршрути або станції метро. Дане розташування істотно заощаджує час на дорогу в будь-яку точку міста. Як правило , якщо готель розташована біля торгового центру , проблем з транспортом не виникає.

    
При виборі варто пам'ятати , що район розташування істотно збільшує вартість проживання в готелі . Тому , якщо важливо заощадити частину грошей , то краще зупинятися в готелях , розташованих на околиці міста, але з доступним громадським транспортом.

    
Що стосується номерів , то тут все просто. Самими недорогими номерами в готелі Ibis Warszawa Ostrobramska є ті , які не мають душа , а номер з ванною обійдеться дорожче , ніж з душем. У багатьох готелях економ -класу на два номери доводиться одна ванна кімната або душ. Такі номери також мають меншу вартість. Правда , в цьому випадку, варто миритися з незручностями , які пов'язані з очікуванням своєї черги для прийняття ванни або душу.

    
Для тих людей , які відчувають себе абсолютно комфортно при відвідуванні загальній душовій , можна вибрати готелі , в яких один душ на весь поверх. Також цей варіант підійде і тим туристам , які збираються повертатися в номер пізно увечері , коли більшість постояльців уже сплять або просто відпочивають у своїх номерах після насиченого дня.

Опубликовано: 05.04.2014 20:36

Гостиницы Варшавы: как выбрать?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia