Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Фантастична стежка в Ірландії

Фантастична стежка в Ірландії

У Північній Ірландії знаходиться фантастична стежка , названа Стежкою Велетнів . Коли дивишся на це , то , здається, ніби сотні тисяч будівельників споруджували дивні колони кілька сотень років. Насправді , конструкція має зовсім земне походження .
Близько 60 мільйонів років тому вулкан викидав лаву на берег , і , стикаючись з водою , лава набувала незвичайні риси , перетворюючись на колони. Форми колон найрізноманітніші: чотири- і восьмигранники , семи- і шестигранники , і єдина трикутна колона . Унікальне природне явище розташувалося на території 150 на 300 метрів. До цієї Тропи веде дорога довжиною в кілометр , яка то спадає до берега , то підноситься .
Звичайно , вчені одноголосно прийшли до думки , що явище природне . Але в народі існує купа легенд , пов'язаних з цим місцем. Одна з них найбільш популярна: велетень МакКул побудував цю бруківку між Ірландією і Шотландією , щоб дістатися до коханої і битися з чудовиськом Голом , щоб не промочити ніг. Коли Гол був переможений , то він втік від переслідування МакКула і за собою руйнував бруківку. Саме тому деякі колони знаходяться в напівзруйнованому стані.
Якщо заглянути до Ірландії , то у місцевих фольклористів можна почути багато версій походження Стежки . Туристи знаходили на колонах і відбитки (як їм здавалося) очі гіганта , його музичного інструменту і навіть підошви.

Опубликовано: 09.04.2014 19:09

Фантастическая тропа в ИрландииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia