Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Місто мостів і каналів

Місто мостів і каналів

У Венеції дуже багато мостів, що з'єднують вулиці один з одним , а також каналів , що утворюють цілу мережу водних «артерій». Одним з незвичайних і красивих мостів є Міст Зітхань . Як свідчить легенда , якщо закохані на заході поцілуються в гондолі під цим мостом - їх любов буде вічною. Але на ділі романтична назва моста зовсім не пов'язана з любов'ю і побаченнями . І причина зовсім не весела .
Справа в тому , що в середні століття цей міст був сполучною ланкою між в'язницею і судом , що перебуває в Палаці Дожів . Рідко хто виходив зі стін в'язниці живим , а тим більш здоровим. Тому коли ув'язнених виводили на міст , це був їх останній шанс вдихнути свіжого повітря і поніжитися секунди під сонцем. До речі, Джакомо Казанові «пощастило» проходити по Мосту, але втекти з в'язниці йому вдалося. Напевно, правильніше було б назвати споруду Мостом Прощальних Подихів, чесніше, так сказати.
Незважаючи на сумну підгрунтя, міст як і раніше залишається улюбленим місцем романтиків . Свого часу Міст надихнув Врубеля на написання картини в 1894 році, сьогодні вона зберігається в Третьяковці. Едгар Алан По згадав творіння у своїй новелі «Побачення». А будівля Ермітажу в Петербурзі і Зимовий палац з'єднані арочним переходом через Зимову канавку, який вельми схожий з архітектури на Міст Зітхань . Сьогодні потрапити всередину Моста можна з Палацу Дожів , можна відвідати і в'язницю в рамках проведених екскурсій.

Опубликовано: 04.04.2014 20:10

Город мостов и каналовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia