Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Ринок чаклунів

Ринок чаклунів


Найбільш незвичайний ринок світу - це чаклунський ринок Сонора в Мексиці. Сюди навмисно не скликають відвідувачів і не роблять реклам , але місце завжди залишається людним з простої причини . Забобонні мексиканці починають лікуватися не у лікарів , а у чаклунів і чародіїв . При цьому 90 відсотків населення є католиками , але це не заважає їм звертатися до тих , кого не хвилює релігія взагалі. Чаклуни допоможуть усім , хто в них вірить.
Ринок схожий на величезний лабіринт , розташований серед вуличок. Сотні прилавків приваблюють незвичними товарами. Тут легко заблукати , тому чужинцям не варто ходити поодинці . Дотримуватися обережності і поваги до кожного продавця - незмінні умови відвідування такого ринку . У 2001 році стався випадок , коли турист висміяв одного торговця і не вибачився. Повернувшись додому , він став відчувати сильні головні болі , впоратися з якими медицина не могла. Промучившись півроку , турист з найщирішими вибаченнями прибув до скривдженого торговцю . Наступного дня головні болі зняло як рукою .
Тут за певну плату можна залучити любов , успіх або передбачити майбутнє . Товари на ринку самі дивовижні - лапки павуків , кров кажанів , рідкісні трави , кістки мавп , сушені змії і т.д. - але використовувати їх за призначенням можуть лише чаклуни , що відкривають свої таємниці лише місцевим жителям. Чужакові знайти чаклуна практично неможливо.

Опубликовано: 01.04.2014 18:46

Рынок колдуновВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia