Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Острів Пасхи

Острів Пасхи

Одним з найбільш відокремленим місцем на планеті вважається острів Пасхи , що займає 117 квадратних кілометрів і розташований в Тихому океані.
В історії острова багато таємниць. Першим його виявив капітан Хуан Фернандес в 1578 році, але приховав від конкурентів місце розташування. Через короткий час він помер при загадкових обставинах. Через майже 150 років на острів в прямому сенсі наткнувся адмірал Якоб Роггевен , і сталося це в день християнської Пасхи. Тому острів автоматично отримав назву Пасхи, хоча до цього місцеві жителі іменували його Центром Світу. М'який клімат острова Пасхи і вулканічне походження повинні були б зробити його райським куточком , однак першим враженням Роггевена від виду острова було як від спустошеною місцевості. Ні деревця , ні кущиків - лише папороті , осока і трава . Убога рослинність , що не дає обігріву в холодну пору, в той же час не заважала проживанню двох тисяч осіб (сьогодні їх вже три тисячі). З тварин тільки кури і комахи - ні змій , ні птахів , ні ящірок.
Абсолютно незрозумілими здавалися близько 200 гігантських кам'яних статуй «Моаі» , розташованих на масивних постаментах вздовж узбережжя острова, далеко від каменоломень . Більшість статуй розташовувалися на масивних постаментах . Ще не менше 700 скульптур, у різному ступені готовності, були залишені в кар'єрах або на стародавніх дорогах. Складалося враження, що скульптори раптово залишили свої інструменти і припинили роботу.

Опубликовано: 22.02.2014 16:34

Остров ПасхиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia