Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Конкуренція Бермудському трикутнику

Конкуренція Бермудському трикутнику

Бермудський трикутник вважається одним із загадкових місць на землі , але навіть він поступається загадкового острова Пальміра , що знаходиться в Тихому океані , на південь від Гавайських островів.
Чому цей острів названий загадковим? В історії Пальміри відбулася ціла ланцюг трагічних подій. У 1798 році американське судно «Бетсі» налетіло на рифи недалеко від острова. Більшість людей, які намагалися уплав дістатися до острова , потонуло або було з'їдено акулами.
Що залишилися в живих розповідали , що ніколи більше не погодяться повернутися на цю прокляту землю. З десяти чоловік залишилися в живих лише троє. Ті, що вижили стверджували , що всіх інших погубив острів . Острів був нанесений на карту і став називатися Пальмірою на честь корабля , що розбився біля його берегів.
У 1816 році іспанська каравела «Есперанто» потрапила в сильний шторм. Судно наскочило на рифи і стало тонути, а шторм відразу стих. Екіпаж був врятований проходили повз бразильським судном. Капітан «Есперанто» ретельно заніс координати всіх рифів на карту, але , пропливаючи рік по тому в цьому ж місці , він їх не виявив.
У 1870 році біля берегів острова пропало американське судно «Енджел» , трупи яких були знайдені потім на Пальмірі. Всі вони померли насильницькою смертю, але хто їх убив , невідомо.
Багато вчених згодні з тим, що острів притягує як магніт , але викликає відчуття неспокою, небезпеки і властивого зла.

Опубликовано: 20.02.2014 19:07

Конкуренция Бермудскому треугольникуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia