Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Продаються приватні володіння

Продаються приватні володіння


Знаменитий інтернет-аукціон eBay унікальний тим, що на ньому в якості лотів виставляються самі немислимі для продажу речі, люди, душі. Поступово на ньому збільшилися масштаби продаваних речей і досягли розмірів островів, міст, сіл. Ось недавно виставлений лот Естуейт Вотер - це один з найбільших приватних водойм у Великобританії. Такий лот вперше виставляється на аукціоні.
Власником озера є Нігель Вудхаус, який 32 роки керував цією пам'яткою. Площа продаваного лота становить 113 гектарів, і в нього входить не тільки саме озеро, а й прилегла територія з розвиненою інфраструктурою. Тут є магазини і кафе, туристичні визначні пам'ятки і всілякі послуги. Володіння такою великою власністю мабуть набридло Нігелю, який вирішив по виходу на пенсію розлучитися з нею. Тепер він хоче розповісти про нього всьому світу.
Озеро до речі має багату культурну спадщину. Саме воно вплинуло на творчість відомої англійської письменниці Беатріс Поттер, а також поета - романтика Вільяма Вордсворта. У розташуванні пам'ятки входить студія, в якій працювала Беатриса, і туристичний маршрут по місцях, описаним письменницею у своїх казках про Кролика Пітера.
Початкова вартість лоту 300 тисяч фунтів стерлінгів або 485 тисяч доларів США. Нігель вважає, що потенціал у пропозиції величезний - чого варте одне озеро, наповнене рибою.

Опубликовано: 26.10.2013 08:11

Продаются частные владенияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia