Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Тури в Ставангер, Норвегія

Тури в Ставангер, Норвегія

Норвегія з повною на те підставою вважається однією з найбільш « дорогих» у туристичному відношенні країн , і путівки туди коштують досить багато. Тому бувалі російські мандрівники їх і не набувають , а вважають за краще організовувати свої вояжі в цей край самостійно. Хороша система бронювання авіаквитків дозволяє їм купити прийнятні за ціною проїзні документи , а зарезервувати хороший номер в недорогому готелі не складає особливих труднощів через Інтернет. Використовуючи такий раціональний підхід , самі допитливі вітчизняні туристи відвідують Ставангер .

    
Це місто розташовується в південно -західній частині країни , в фюльке Ругаланн , і вважається «нафтовий столицею» Норвегії . На сьогоднішній день чисельність населення Ставангера становить приблизно 122 000 осіб, а загальна площа території , яку займає цей населений пункт , - 72 квадратних кілометри. Цей місто виникло в період Раннього Середньовіччя , в історичних літописах вперше згадується в 1125 році і за свою довгу і досить драматичну історію , насичену різними подіями , зумів обзавестися цілим рядом пам'яток , які і приваблюють численних туристів.

    
Громадяни Російської Федерації , які мають намір відвідати Ставангер , повинні обов'язково бути володарями норвезьких туристичних віз. Їх можна оформити в консульствах , розташованих в таких містах , як Москва , Санкт -Петербург і Мурманськ , або ж звернутися на візовий портал , куди потрібно буде надати електронні копії всіх необхідних документів.

    
Тим туристам , які вважають за краще спілкуватися з офіційними норвезькими установами в режимі онлайн , віза буде оформлена приблизно в два рази швидше , ніж традиційним способом. Слід зауважити , що до паперів шукачів співробітники консульств цієї північної країни ставляться досить прискіпливо , так що при їх складанні самодіяльним туристам слід бути особливо акуратними.

    
Ставангер важко назвати значним туристичним центром , проте іноземні гості відвідують його досить часто. Тому для того , щоб забезпечити для себе в ньому тимчасовий притулок , самодіяльні туристи виробляють раннє онлайн бронювання готелів на спеціалізованих сайтах , де місцеві готелі розміщують свої найбільш актуальні пропозиції .

    
Цей старовинний норвезьке місто надзвичайно цікавий для туристів , які знають толк у скандинавській архітектурі. Старе місто Ставангера являє собою кілька кварталів , забудованих колоритними рибальськими будиночками. Серед них височить чудовий кафедральний собор , побудований на початку XII століття в готичному стилі і, незважаючи на свій більш ніж похилий вік , що знаходиться в чудовому стані.

    
Ще однією визначною пам'яткою Ставангера є годинна вежа , розташована на пагорбі Вальбергет і є архітектурною домінантою міста. Вона являє собою не тільки один із шедеврів зодчества , а й важливий об'єкт з точки зору його практичного застосування : це споруда використовується місцевої пожежної службою в якості наглядової вежі . Крім того , на ній розташовується оглядовий майданчик , на яку відкрито доступ для всіх бажаючих і з якої відкривається чудовий вид на місто та його найближчі околиці .

    
У Ставангері допитливі мандрівники можуть відвідати дуже цікавий Музей нафти , експозиція якого докладно розповідає про видобуток «чорного золота» на морському шельфі. Вельми цікаві також старовинні купецькі будинки, розташовані в гавані .

    
Добиратися до Ставангера зручніше і простіше всього через Осло. До норвезької столиці проїзні документи краще всього купувати на тих же інтернет -ресурсах , де продаютьсяавіаквитки в Лісабон, Берлін, Рим та Париж, бо саме там можна найчастіше знайти найбільш вигідні за ціною пропозиції різних перевізників.

Опубликовано: 27.10.2013 16:09

Туры в Ставангер, НорвегияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia